Album dziecięcy w stylu eko

Chcę Wam pokazać album, który jest odzwierciedleniem kierunku, w którym ostatnio zmierzam.

Jest on wykonany na bazie od Eco Scrapbooking o wymiarach 20/20 cm, która składa się z 6 kart. Jestem z niej bardzo zadowolona – to bardzo plastyczna a zarazem solidna baza. Do tego ja jestem ogromną fanką papieru kraftowego, więc ma za to dodatkowy plus 🙂

A tak na poważnie, album miał być w stylu eko, dlatego znajdziecie w nim sporo takich elementów jak drewniane guziki, jakieś kawałki tektury, naklejki imitujące plastry drewna oraz papierowe kwiaty z Primy. Do tego trochę gazy, koronki, kalki, naturalnej wstążki oraz sznurka.

Po raz pierwszy sięgnęłam po papiery z dwóch kolekcji KeisercraftMemory Lane oraz Anthology. Wybrane arkusze, które pasowały do mojego zamysłu kupiłam w Scrapbookingshopie. Papiery mają gramaturę 160 g i choć byłam na początku wobec tej gramatury sceptyczna, z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że do albumu sprawdziła się idealnie, nie obciążając go zbędnie.

Konstrukcję poszczególnych stron już w moich albumach widzieliście. Mam poczucie, że te rozwiązania mi się sprawdziły i lubię po nie sięgać ponownie.

Tu możecie obejrzeć prezentację albumu:

FacebookEmailTwitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *