Kartka DL bigowana poziomo z shakerem

Wpadłam w szał wycinania. Tak. Nawet piękne digistemple od Small wingels shop pocięłam. A wszystko dla tych uroczych, małych gili. Te ptaki kojarzą mi się z zimą bardziej niż sikorki. I te ich czerwone brzuszki – cudowne! To właśnie one były inspiracją do stworzenia kolejnej kartki.

Kompozycję zbudowałam na kraftowej bazie DL goatbox. Tym razem jednak wybrałam tę bigowaną poziomo. Na pierwszy element bazowy wybrałam arkusz z kolekcji Craft o’clock Brr…It’s cold outside. Na główny panel natomiast papier kraftowy.

Kompozycję postanowiłam zbudować wokół wieńca z shakerem. Wycięłam z papieru kraftowego okrągłą ramkę i owinęłam ją jutową taśmą. Pojemnik do shaker box to Jilli bean Soup duże kółko. Kupiłam je dawno temu z Zielonych kotach i czekało na swój czas 🙂 Wewnątrz znalazły się sztuczny śnieg i drobne papierowe elementy.

Do wieńca dodałam poisencje, dzwoneczki, gwiazdki i gałązki jemioły wycięte z kolekcji Christmas stories, a jakże 🙂 Do tego wstążeczka vintage, gile z digistempli Ewy i również jej napis Wesołych Świąt na banerku. Całość pociągnęłam niedbale w kilku miejscach białym gesso.

Jak Wam się podoba taka propozycja?

FacebookEmailTwitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *