Kartka DL okiennica z mroźną poisencją

Tak, wiem, że jest luty i zamiast kartek świątecznych powinnam Wam pewnie pokazać walentynkowe 🙂 Obiecałam sobie jednak, że nadrobię zaległości na blogu i zrobię wszystko, żeby pisać na bieżąco. Dlatego jeśli mnie śledzicie w mediach społecznościowych możecie mieć poczucie, że cofnęliście się w czasie. Mam jednak nadzieję, że ta seria wpisów Was nie znudzi ale pozwoli Wam przypomnieć sobie ten magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Pod koniec 2018 roku po raz pierwszy zaczęłam robić typowe kartki. Powoli zaczęłam czerpać z tego coraz większą przyjemność i tak w grudniu pomyślałam co mi tam, spróbuję również z kartkami świątecznymi. Postanowiłam jednak, że poza kolekcją Mintay Papers Christmas stories, nie kupię nic nowego i wykorzystam zasoby, które już mam. Kartki, które będę Wam prezentować są zatem kompilacją papierów i dodatków z wielu różnych firm, które na przestrzeni dwóch lat uzbierałam 🙂 Oto moja pierwsza zimowa praca – okiennica DL z mroźną poisencją i uroczą latarenką.

Warstwową kompozycję zbudowałam na antracytowej bazie goatbox wokół poisencji wyciętej z kolekcji MintayPapers. Skrawki papieru i gipiury starałam się ułożyć tak, aby stworzyły atrakcyjną bazę dla tego pięknego kwiatu, który oszroniłam sztucznym śniegiem. Na jednym z nich nawet odbiłam pastą modelującą wzór z maski z Agaterii 🙂 Owoce jemioły pociągnęłam glossy accents, natomiast białe elementy na bombkach gelly rollem Sakuro tak, aby były bardziej widoczne. Całość uzupełniłam kilkoma tekturowymi śnieżynkami. Jeszcze tylko trochę chlapania białą farbą akrylową i kartka gotowa.

Zobaczcie jak wygląda całość:

FacebookEmailTwitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *