Kartka DL z łyżwami

Czasem tak mam, że muszę jakąś pracę odłożyć i złapać dystans, bo ciągle jestem niezadowolona z efektu.
Coś dokładam, coś odkładam, dodaję coś innego. I oczywiście co chwilę pytam Rafała co sądzi ?
Z tą kartką też tak było ?

Tym razem, na niezawodnej bazie GoatBox, zbudowałam kompozycję w oparciu o urocze łyżwy ze stempla Small-wingels-shop i poisencje. Te białe zrobiłam sama – i są moimi pierwszymi foamiranowymi poisencjami ever ?

Przy tej kartce postanowiłam pobawić się trochę z embossowaniem na ciepło. Nie jest to moja mocna strona i dotychczas nie byłam nigdy zadowolona z efektów moich prób. Tym razem jednak uznałam, że ponieważ będzie to element tła, ewentualne niedociągnięcia będą niezauważalne. Zachęcona tym wewnętrznym monologiem, odbiłam stempel na papierze, który miał być główym panelem i wyembossowałam go na biało. A ponieważ efekt mi się spodobał, na papierze bazowym dodałam jeszcze dwie śnieżynki.

Tym razem korzystałam z kolekcji Brr.. It’s cold outside od Craft o’clock. Uznałam, że świetnie się sprawdzą w tandemie z łyżwami od Ewy. Mocno postarzyłam i wytuszowałam brzegi głównego panelu i zaczęłam układać kompozycję. Kronka, kalka, ramka, łyżwy na sznurku, poisencje. Dobrze idzie 🙂 Kawałki bordera z lekkej masy, pocięte metakowe narożniki… i utknęłam. Znalazłam się w takim momencie, w którym cokolwiek dołożyłam, byłam niezadowolona. Tak, zdecydowanie musiałam złapać dystans. Dlatego do kartki wróciłam następnego dnia. Dodałam śnieżynki z lekkiej masy i trochę białego gesso, i uznałam, że to już 🙂

Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu ❤️

FacebookEmailTwitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *